Job und Karriere

Hier unsere aktuellen Stellenausschreibungen:

Download
- Berufskraftfahrer (m/w) Fernverkehr
- Berufskraftfahrer (m/w) Nahverkehr
- Fachkraft (m/w) für Lagerlogistik im Schichtdienst
- Auszubildende (m/w) als Fachkraft für Lagerlogistik (Ausbildungsbeginn 2019)
- Auszubildende (m/w) als Berufskraftfahrer (Ausbildungsbeginn 2019)
staehler_stellenbeschreibung-neu (1).pdf
Adobe Acrobat Dokument 1'014.7 KB

SPEDITION STÄHLER jest międzynarodowym przewoźnikiem z wieloletnią tradycja. Prowadzi
działalność na europejskim rynku transportowym od kilkudziesięciu lat i posiada nowoczesną flotę
ciągników siodłowych oraz naczep. Korzystamy z innowacji i wysoko rozwiniętej sieci europejskich
połączeń. Nasza działalność opiera

Oferujemy:

• Praca na terenie Niemiec w firmie logistycznej z długą tradycją.
Zatrudnienie bezpośrednio w Niemieckim przedsiębiorstwie logistycznym.
Bez pośredników oraz agencji.
• System pracy - 2/1 lub 3/1.
• Atrakcyjne wynagrodzenie + należne dodatki i świadczenia.
• Wszystkie niezbędne szkolenia dla kierowców.
• Umowa o pracę z pracodawcą.
• Przyjazną atmosferę pracy.
• Punktualną wypłatę wynagrodzenia.
• Nowe ciągniki siodłowe z bardzo dobrym wyposażeniem.
• Zakwaterowanie dla kierowców.
• Ubranie robocze oraz wyposażenie dla kierowców bezpłatne.
• Pomoc przy załatwieniu formalności urzędowych (jak n.p. Kindergeld).

Wymagania:
• Prawo jazdy Kat C/CE, Norma 95.
• Doświadczenie zawodowe dodatkowy atut.
• Dodatkowym atutem będą uprawnienia ADR i BDF.
• Dokładność, sumienność, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista.
• Aktualne orzeczenie lekarskie +badania psychologiczne.
• Znajomość języków dodatkowy atut.
• Dbanie o dobre imię przedsiębiorstwa.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
połączeń. Nasza działalność opiera się na strategii zrównoważonego rozwoju, która jest jedną z
głównych wartości naszej firmy.

Katarzyna Pal, katarzyna.pal@spedition-staehler.de
Mobil: +49 176 10558695

Download
staehler_anzeige_pl_08032018 .pdf
Adobe Acrobat Dokument 1.1 MB

Initiativbewerbungen schicken Sie bitte digitalisiert an info@spedition-staehler.de.

Vielen Dank!